22.11.2023
Jan Král

Staňte se dobrovolníkem při Jizerské 50

Staňte se dobrovolníkem a zažijte 57. ČEZ Jizerskou 50 z pohledu organizátorů! Milujete běžky a Jizerské hory a rádi byste se podíleli na nejslavnějším českém závodě? Tak zbystřete, protože hledáme právě vás!

Máte chuť být součástí týmu organizátorů 57. ročníku ČEZ Jizerské 50 a máte čas v termínu 8.-11. února 2024? Nebo byste rádi pomohli připravit závod pro světovou elitu a tisíce nadšenců už od 5. února 2024? Stačí vyplnit tento online formulář! Nebojte, nemusíte se zúčastnit všechny dny, je to jenom na vás!

Zima a sněhová sezona se kvapem blíží a s ní i další neuvěřitelný 57. ročník ČEZ Jizerské 50. Bez práce dobrovolníků by pořádání tak velké sportovní akce nebylo možné a za všechny proběhlé ročníky jim patří obrovský DÍK. Proto bychom i letos rádi v našich pořadatelských řadách přivítali staré známé tváře a také tváře úplně nové.

Máte blízko ke sportu, běžeckému lyžování, horámsněhu? Nebo jste prostě nadšenec, který chce být součástí pořadatelského týmu sportovní legendy, která se řadí mezi 14 největších akcí svého druhu na světe? Jestli jste odpověděli alespoň 1x ANO, tak určitě neváhejtepřidejte se k nám! Vyberte si pozici, která se vám líbí nebo na všestrannou pozici runnera, kde si vyzkoušíte od všeho trochu. Každý si může vybrat podle svého gusta. Odměnou vám bude oficiální tričko Jizerské 50, organizátorská čepice KAMA, zajištěné jídlo a pití, medaile, ale hlavně noví přátelé, zkušenost z pořádání velké sportovní akce a nespočet zážitků, které neztratíte, nesníte ani nevymažete. A to je jen malý výčet toho, co dostanete a zažijete. A pokud jste výkonní, k dobrovolnické práci si zvládnete ještě zazávodit!

Věříme, že Jizerská 50 se stane jedním z vašich nejsilnějších zážitků a budete ji s námi organizovat třeba každý rok. Pro takové z vás máme připraven atraktivní věrnostní program.

Autor: jiz50.cz

Nastavení cookies